logo
17/04
16/04
15/04
2 ...

«ЄС» вимагає від Нацполіції з’ясувати, хто стежив за їхнім депутатом

07-04-2021 19:30272

«ЄС» вимагає від Нацполіції з’ясувати, хто стежив за їхнім депутатом

Депутати партії «Європейська солідарність» написали звернення на ім’я голови Нацполіції Ігорю Клименко, в якому вимагають надати інформацію щодо інциденту, що трапився депутатом Київради від «ЄС» Віктором Кононенком.

Про це йдеться у заяві партії «ЄС».

Як відомо, про незаконне стеження «ЄС» заявила у Верховній Раді 30 березня, коли на засіданні був присутній Клименко. Тоді він пообіцяв розібратися.  

У «ЄС» вказують, що при встановленні осіб, котрі здійснювали спостереження, один з них пред’явив посвідчення співробітника Нацполіції. 

Також депутати партії знімали процес «затримання» на відео.

Партія просить надати відповідь, чи стежила Нацполіція за Кононенком. А якщо це були не її працівники, то вказати, що здійснено для встановлення особ, котрі «з використанням (можливо, підроблених) документів співробітників Національної поліції України здійснюють незаконне стеження». 

 

Як відомо, народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», ексголова Верховної Ради Андрій Парубій назвав незаконне стеження за генералом СБУ, депутатом Київради від «ЄС» Віктором Кононенком брудною спецоперацією за наказом влади. Андрій Парубій наголосив, що влада має припинити ганебну практику використання правоохоронних органів для переслідування опозиції. 

«Напередодні другої річниці президентських виборів влада перестає бути просто владою і вироджується в те, що зазвичай називають режимом. Сьогодні режим пробив чергове дно. Встановлено незаконне, політичне стеження проти депутата Київської міської ради від «ЄС» Віктора Кононенка. І все це відбувається на тлі постійних переслідувань владою українських воїнів, добровольців, волонтерів, учасників Революції Гідності», – говорить Парубій. 

Він нагадав, що Віктор Кононенко протягом 2015-2017 років очолював об’єднаний штаб СБУ в зоні проведення АТО.

 

Leopolis.news