logo
18/05
17/05
16/05
15/05
2 ...

Голова військового комітету НАТО прибув в Україну (ФОТО)

07-04-2021 21:32475

Голова військового комітету НАТО прибув в Україну (ФОТО)
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Голова військового комітету НАТО Стюарт Піч прибув з візитом в Україну.

 

Сьогодні в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Піч зустрівся з головнокомандувачем ЗСУ Русланом Хомчаком, інформує Генеральний штаб Збройних сил України у «Facebook».

Хомчак підкреслив, що візит глави військового комітету НАТО є «переконливим свідченням» уваги, яку керівництво Альянсу приділяє питанням розвитку відносин стратегічного партнерства України та Альянсу. 

Відзначається, що Хомчак і Піч обговорили ситуацію в районі проведення операція Об'єднаних сил та загальну безпекову обстановку довкола України.

Також вони обговорили стан реформування Збройних Сил і трансформацію системи підготовки відповідно до підходів НАТО.

«Голова Військового комітету НАТО запевнив українську сторону у подальшій підтримці України з боку Північноатлантичного Альянсу», – сказано у повідомленні Генштабу.

Голова Військового комітету представляє на основі консенсусу думки усіх начальників генеральних штабів країн НАТО, а також є головним військовим радником генсека Альянсу та інших вищих органів НАТО.

Окрім того, він координує порядок денний та обговорення військового комітету, працює над узгодженням різних позицій держав-членів.

 

Leopolis.news