logo
18/04
17/04
2 ...

На Львівщині пройшов Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

08-04-2021 13:50201

На Львівщині пройшов Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку
Фото: ЛОДА

Учора на Львівщині відбувся регіональний етап VII Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Громада, влада, бізнес та медіа обговорили соціальні активності в регіонах. Привернули увагу до сталого розвитку, волонтерського руху та презентували проєкти 2021 року.

Також учасники представили свою діяльність, шукали та пропонували партнерство для спільної реалізації заходів, залучали експертів з інших організацій.

«Форум презентує найкращі практики та плани на 2021 рік у всіх областях України. Форум відкритий для всіх, він щорічний і безперервний. Я закликаю усіх учасників залучати до форуму спікерів, яких ви будете зустрічати на своєму шляху, і запрошувати їх презентувати свої ініціативи та розказувати про свої плани. Ми хочемо дійти навіть до найбільш віддаленого села, селища, адже там теж є молоді і хороші активісти, які можуть поділитися цікавими та корисними практиками у всіх сферах громадської діяльності», – зазначила голова Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» та член-засновник міжнародного руху «Let’s do it, World» Юлія Мархель.

Відтак, до участі у заході долучилися представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори.

 «Основним напрямком роботи та найважливішим планом для Львівщини на 2021 рік є нова модель молодіжної політики, яка повністю синхронна з моделлю Міністерства молоді та спорту України і яка містить у собі 3 основні складові: молодіжні центри, молодіжні працівники та неформальна освіта молоді. Для успішного виконання цього плану ми будемо розвивати молодіжну інфраструктуру Львівської області із залученням найактивніших громадських організацій, таких як Українська академія лідерства, волонтерський рух «Будуємо Україну разом» та інших, а також з допомогою активних громад Львівщини, які стануть основними каталізаторами прогресивних змін у сфері молодіжної політики нашої області. Крім цього, у нас стартував традиційний щорічний конкурс молодіжних проєктів, який дає усім бажаючим молодіжним громадським організаціям можливість презентувати свої ідеї та напрацювання і отримати фінансування для втілення їх у реальність», - розповіла начальник відділу молодіжної політики Львівської ОДА та один зі спікерів форуму Софія Курман.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Національної молодіжної ради України.

Зазначимо, що рганізатори створили платформу для подальшої комунікації в Телеграмі, де спікери з усієї країни мають змогу написати про себе, зможуть відправити анонс заходів, свої презентації та комунікувати оперативно після Форуму.

Leopolis.news