logo
17/04
16/04
15/04
2 ...

Головам ОТГ доручили надати ЛОДА інформацію щодо перевізників на їх територіях

08-04-2021 14:56166

Головам ОТГ доручили надати ЛОДА інформацію щодо перевізників на їх територіях
Фото: ЛОДА

З метою додаткового контролю перевезень, головам ОТГ доручили упродовж тижня надати інформацію у частині виконання рейсів на конкретних адміністративних територіях.

Про це сьогодні йшлося під час наради голови Львівської ОДА Максима Козицького та голови Львівської обласної ради Ірини Гримак з головами райдержадміністрацій, інформує пресслужба ЛОДА.

«Для забезпечення якості перевезень на сьогодні важливо, щоб на кожному автобусному маршруті  не лише був, а належним чином працював GPS трекер.  Окрім того, органи місцевої влади спільно з управлінням транспорту та зв’язку мають належним чином контролювати перевізників. Якщо перевізник не виконує умов договору і не дотримується маршруту, то з ним припиняємо працювати», – зазначив Максим Козицький.

Також він наголосив,  перевізники, які працюють без ліцензій нестимуть відповідальність відповідно до закону.  

«З боку облдержадміністрації постійно працює робоча група, яка здійснює заходи державного контролю для припинення нелегальних перевезень на території», – додав Максим Козицький.

Окрім того, за підсумками наради, вирішили, що  облдержадміністрація спільно  з обласною радою напрацює Меморандум для співпраці з перевізниками у частині забезпечення пільгових перевезень та належної їм за це компенсації.

Leopolis.news