logo
17/04
16/04
15/04
2 ...

У Путіна погрожують Україні «стати на захист жителів Донбасу»

08-04-2021 18:34224

У Путіна погрожують Україні «стати на захист жителів Донбасу»
Фото: Дмитро Козак

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив: якщо Київ почне бойові дії на Донбасі, то це стане «початком кінця України», оскільки Росія захищатиме жителів регіону.

Про це інформує «Українська правда» із посиланням на російські ЗМІ.

«Все залежить від того, який масштаб буде пожежі. Якщо там буде, як каже наш президент, влаштована Сребрениця, мабуть, змушені будемо встати на захист», – сказав Козак.

За його словами, зараз на Донбасі є «загартовані в боях озброєні формування», які здатні тримати оборону, і необхідності захищати поки немає. Але, він додав, що «все залежить від іншої сторони».

При цьому Козак запевняє, що Росія не прагне «різати суверенітет» України або захоплювати її території, а «зацікавлена ​​в стабільній державі біля своїх кордонів».

На думку заступника глави адміністрації Путіна, у Києва немає намірів «розв'язувати повномасштабний конфлікт» на Донбасі, а те, що відбувається на сході України, він назвав «піар-діями, які супроводжуються імітацією військової загрози».

Козак вважає, що конфлікт на Донбасі можна врегулювати за рік, якщо «діяти послідовно і дотримуватися раніше досягнутих домовленостей».

Leopolis.news