20/03
2 ...

Збірна Львівщини виборює перші золоті медалі Кубку України з веслування (ФОТО)

11-04-2021 16:022101

У Дніпрі стартував Кубок України пам‘яті Олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

Це перший етап відбору в олімпійську збірну. Львівщину на змаганннях представляють 55 спортсменів, інформує управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Першою для нашої області золото виборола 20-річна Валерія Терета. Вона фінішувала найшвидше у каное-одиничці та каное-двійці на дистанції 1000 метрів. У байдарці-двійці переможницями стали Валерія Дячук та Сандра-Марія Перевізник. У байдарці-четвірці золото виборола Іванна Андрухів, а бронзовою призеркою стала Мар‘яна Кметь. Христина Магир стала бронзовою призеркою у байдарці-одиничці.

Віталій Брезіцький переміг у байдарці-четвірці та став бронзовим призером у байдарці-двійці, а Юрій Шутяк виборов срібло у каное-двійці. Віталій Вергелас виборов 3 місце у каное-двійці. Андрій Ногач та Микола Мручковський стали бронзовими призерами у байдарці-четвірці.