logo
29/10
28/10
27/10
26/10
2 ...

На Львівщині з поліцією шукали голову виборчої комісії, який «зник» з печаткою та ключами від сейфу

15-07-2019 21:40563

На Львівщині з поліцією шукали голову виборчої комісії, який «зник» з печаткою та ключами від сейфу
Фото: Громадянська мережа ОПОРА

В окружній виборчій комісії №124 в центром у місті Сокаль ушосте замінили голову. Попередній голова Олексій Гаврилець не захотів передати документи своєму наступнику і покинув засідання комісії, забравши з собою печатку та ключі від сейфу.

Про це повідомила прес-служба Громадянської мережі ОПОРА.

13 липня розпочалося засідання окружної виборчої комісії №124 під час якого мали перевірити проміжні фінансові звіти кандидатів у депутати для подальшого відправлення до ЦВК та НАЗК. На нього прийшов Роман Запісоцький, який представився новим головою ОВК, і хотів перейняти обов’язки. За інформацією членів комісії, керівник ОВК Олексій Гаврилець відмовився передавати документи своєму наступнику і покинув зал окружної виборчої комісії.

За деякий час члени комісії таки зібралися і розпочали засідання, під час якого Роман Запісоцький склав присягу. Також члени ОВК оформили акт про відкриття сейфа, щоб дізнатися чи є там печатка, документація та проміжні фінансові звіти кандидатів у народні депутати, які мали передати до ЦВК. Оскільки у сейфі не було печатки, члени комісії зателефонували у поліцію.

Новий голова ОВК написав заяву, правоохоронці опитали присутніх на засіданні членів комісії та внесли відомості в єдину базу. У підсумку Олексій Гаврилець погодився віддати печатку і ключ від сейфу в райвідділі поліції.

Leopolis.news