На Червоноградщині відбулось «Свято гостинності: Сім громад – один район» (ФОТО)

http://leopolis.news/post/46216/na-chervonogradshchyni-vidbulos-svyato-gostynnosti-sim-gromad--odyn-rayon-foto

18/07/2021

Як інформує пресслужба ОДА, святкування відбулось сьогодні, 18 липня, у селі Добротвір. Такий захід відбувається вперше.

Мета заходу – відзначити першу річницю з дня створення району, презентувати потенціалу територіальних громад Червоноградщини.

На захід завітав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Новостворений район існує всього лише рік. І я переконаний, що одним з найважливіших факторів розвитку Червоноградщини є добрі, працьовиті, щирі люди, які тут живуть. Радий, що сьогодні на святі гостинності ми спільно з сімома громадами відзначаємо першу річницю Червоноградського району. Дякую усім колективам, які презентували свій мистецький потенціал, адже культура – це важливий місток єднання між людьми. Взагалі такий захід – це чудовий приклад взаємодії між громадами. Бажаю усім міцного здоров’я, великих ідей, сили й наснаги втілювати задумане і досягати цілей задля розвитку Львівщини», - привітав усіх присутніх зі святом очільник Львівщини.

Долучились до святкувань також місцеві жителі Червоноградського району.

Музичний супровід заходу забезпечили виступи військового кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України та ансамблю скрипалів «Ледіс». Далі відбулась мистецька програма за участю колективів ОТГ.

Наприкінці свята організатори ознайомили відвідувачів з локаціями територіальних громад.


Нагадаємо, що 17 липня 2020 року в межах адміністративно-територіальної реформи створили Червоноградський район. До складу району входять 7 територіальних громад, з яких 5 міських і 2 селищні.

Leopolis.news