logo
25/09
24/09
23/09
22/09
2 ...

До реєстру олігархів може потрапити до 5 нардепів – Корнієнко

20-07-2021 15:38296

До реєстру олігархів може потрапити до 5 нардепів – Корнієнко
Фото: Укрінформ

У разі ухвалення президентського законопроєкту №5599, до Реєстру олігархів можуть потрапити близько п’яти народних депутатів.

Про це в інтерв’ю «Українським новинам» сказав Голова партії, перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

«Треба подивитися, яка буде кінцева версія закону. Мені здається, що до 5-ти осіб може претендувати. Називати колег не буду», – сказав він.

На думку Корнієнка, у нардепів зі «Слуги народу» «немає перспектив» потрапити до такого реєстру.

Він також припустив, що Верховна Рада ухвалить у другому читанні законопроєкт про №5599 «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)» восени.

«Восени ми, в будь-якому випадку, його приймемо. Мені особисто здається, що в цей законопроєкт можна вносити різні зміни, але в них немає сенсу. Це рамковий закон, фундаментальний, який прописує нову парадигму стосунків між бізнесом, політикою і суспільством», –- сказав Корнієнко.

Він також розповів, що народні депутати подали 1230 поправок до другого читання проєкту закону, але зауважив, що не вважає доцільним «концептуально» змінювати текст документу.

Як відомо, 1 липня Верховна Рада ухвалила в першому читанні президентський законопроєкт №5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

Leopolis.news