logo
25/09
24/09
23/09
22/09
2 ...

Президент підписав указ про поглиблення інтеграції з НАТО

24-07-2021 12:09289

Президент підписав указ про поглиблення інтеграції з НАТО
Фото: ілюстративне

Президент Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію частково таємне рішення Ради нацбезпеки і оборони України про поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору.

Як повідомляє «Українська правда», відповідний документ опублікований на сайті глави держави.

У рішенні РНБО від 4 червня «Про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору» підготовка України до набуття членства в НАТО названа надважливим державним завданням. Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов тоді пояснював, що питання про інтеграцію України в НАТО на засіданні розглядали таємно.

23 липня Зеленський своїм указом ввів у дію це рішення РНБО.

Документом, зокрема, передбачається, що Міноборони має вжити заходів для невідкладного призначення військового представника Місії України при НАТО.

Крім того, планується активізація діалогу розвідувальних органів України з відповідними органами НАТО та держав – членів НАТО.

Також окремим пунктом вказана організація обміну досвідом зі стороною НАТО щодо протидії гібридній війні, яка ведеться Російською Федерацією.

Серед 12 пунктів рішення РНБО опубліковані лише частина - 4 пункти документу позначені грифом «таємно».

Нагадаємо, заступник помічника Генерального секретаря НАТО з питань оборонних інвестицій Гордон Скіп Дейвіс розповів, що в Альянсі вивчають можливість посилення доступу України до засобів спостереження за ситуацією в Чорному морі.

Leopolis.news