logo
17/09
16/09
14/09
13/09
12/09
07/09
04/09
03/09
2 ...

У Львові понад 500 офіцерів запасу склали військову присягу (ФОТО)

24-07-2021 17:33351

У Львові понад 500 офіцерів запасу склали військову присягу (ФОТО)
Фото: зі сторінки у Facebook

Сьогодні, 24 липня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Військову присягу на вірність українському народові склали понад п’ять сотень студентів цивільних закладів вищої освіти, котрі проходили вишкіл за програмою підготовки офіцерів запасу.

Про це повідомив начальник військового вишу Павло Ткачук.

«Впродовж двох років навчання ці юнаки та дівчата здобували вкрай необхідний для нашої держави військовий фах, збагачували багаж своїх теоретичних знань та практичних навичок, переймали неоціненний досвід від висококваліфікованих викладачів й наставників, переважна більшість яких брала участь у захисті нашої Батьківщини від навали російських окупантів на сході України та в інших гарячих точках планети.

Від сьогодні на них буде покладено священний обов'язок – захист рідної землі!

Переконаний: у разі нових загроз територіальній цілісності, незалежності й суверенітету України ці молоді люди, не вагаючись, візьмуть до рук зброю та стануть пліч-о-пліч з іншими українськими воїнами, щоб захистити нашу рідну землю. Для цього у них є все – знання, навички, розуміння обраного шляху, обов’язок та відповідальність, а головне – бажання та мотивація боронити своїх краян, державу, правду та честь», – написав Ткачук.

Leopolis.news