logo
26/10
25/10
24/10
23/10
2 ...

У РНБО обговорили фінансування сектору безпеки і оборони у поточному та наступному роках

14-09-2021 21:10418

У РНБО обговорили фінансування сектору безпеки і оборони у поточному та наступному роках
Фото: РНБО

У рамках підготовки до засідання Ради національної безпеки і оборони України з питання «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022» рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України» під головуванням Секретаря РНБО України Олексія Данілова відбулася нарада щодо фінансування сектору безпеки і оборони України у 2021 та 2022 роках.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Під час наради О. Данілов наголосив на пріоритетності фінансування органів сектору безпеки і оборони, що є принциповою позицією Президента України Володимира Зеленського.

Секретар РНБО України нагадав, що загальний ресурс на 2021 рік для потреб сектору безпеки і оборони передбачено в сумі 267 337,8 млн гривень, що становить 5,93% від валового внутрішнього продукту. «Маємо забезпечити необхідні обсяги фінансування у 2022 році з урахуванням потреб усіх відповідних органів», - сказав він.

Під час наради наголошувалося на важливості фінансування завдань, визначених рішеннями РНБО України щодо розвитку ракетного озброєння та Військово-морських сил ЗСУ.

Особливу увагу за дорученням Президента України було приділено питанням соціального захисту особового складу органів сектору безпеки і оборони України, зокрема, фінансуванню будівництва житла.

Участь у нараді взяли Міністр фінансів України Сергій Марченко, заступник Керівника Офісу Президента України Роман Машовець, Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, заступник Міністра оборони України Олександр Носов, представники Міністерства внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, фахівці Апарату РНБО України.

Leopolis.news