logo
21/10
20/10
19/10
2 ...

«Вибори» у Думу РФ на окупованих територіях: РНБО підготувала санкції

17-09-2021 19:22497

«Вибори» у Думу РФ на окупованих територіях: РНБО підготувала санкції

Під санкції України потраплять усі причетні до проведення «виборів» у Держдуму Росії на окупованих територіях Донбасу та Криму.

 

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу після засідання РНБО.

«У нас було дві доповіді – голови Служби безпеки Івана Баканова. Переважна більшість санкцій стосується питання, яке сьогодні є на окупованій території Криму та Донецької та Луганської областей, – це «вибори» в так звану Державну думу РФ. Ми впевнені, що на цих територіях РФ не має права проводити вибори. Тому усі учасники цього процесу – члени дільничних комісій, агітатори, кандидати, спостерігачі, які – вони будуть під санкціями нашої країни», – сказав Данілов.

«Ми сьогодні відпрацювали перший список цих осіб. До усіх без виключення осіб санкції, які є у нас в правовому полі, будуть найближчим часом указом президента застосовані. Крім того, ми маємо бажання попередити усіх іноземних громадян, які мають бажання брати участь в цьому фарсі на території Донецької і Луганської області та на території Криму. Якщо вони там з’являться у якості офіційних спостерігачів під час виборів, незалежно від того, чи будуть вони сенаторами, чи будуть іншими посадовими особами, ми попереджаємо, вони обов’язково будуть під санкціями нашої країни», – наголосив секретар РНБО.

За словами Данилова, під санкціями станом на зараз 53 члени територіальних виборчих комісій, 33 кандидати у Держдуму РФ.

Leopolis.news