logo
21/10
20/10
19/10
18/10
13/10
2 ...

Садовий розповів, як відзавтра працюватимуть школи Львова

22-09-2021 10:58741

Садовий розповів, як відзавтра працюватимуть школи Львова
Фото: пресслужба Львівської міської ради

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів про те, як відбуватиметься навчання у львівських школах в умовах «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Про це Садовий розповів під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM», інформує пресслужба Львівської міської ради.

«Від завтра по всій країні починають діяти правила «жовтої» зони. Вона передбачає обов’язковий масковий режим в транспорті. Також обмеження в спортивних залах – 1 людина на 10 м кв. Це розумні і зрозумілі рішення.

Однак, найбільше всіх збентежили питання, що стосуються освіти. Уряд прийняв рішення, щоб працювали тільки ті школи, де 80% вчителів є вакцинованими. Це, в принципі, нереально, адже Україна досить пізно, порівняно з іншими країнами в ЄС, почала вакцинацію.

Ми мусили затвердити відповідне рішення для Львова і прийняли соломонове рішення: всі школи у Львові будуть працювати, але вчителі повинні показувати або сертифікат вакцинації, або довідку, що вони впродовж останніх півроку перехворіли, або негативний ПЛР-тест. Ми не можемо розбалансувати навчальний процес, тим більше, що ми не знаємо, що нас чекає через місяць-два. Ми завжди ще можемо перейти на онлайн-навчання. Дистанційна освіта не дає ефекту, тому наразі використовуємо кожен день очного навчання, дотримуючись всіх норм безпеки.

Додам, що потрібно дбати про своє здоров’я. Якщо людина себе погано почуває, вона має сидіти вдома. Не потрібно з першими ознаками захворювання йти на роботу і показувати свій героїзм, адже сьогодні такі дії можуть вартувати життя іншим», – сказав мер Львова.

Нагадаємо, напередодні  зв’язку із рішенням Кабміну щодо переведення України у «жовту зону» карантину міська комісія з надзвичайних ситуацій Львова прийняла рішення, яке стосується закладів освіти.

Головний медик Львівщини Орест Чемирис заявив, що в умовах «жовтої» зони карантину працювати офлайн зможе трошки більше 10% шкіл області.

Раніше повідомлялось, що Львівщина опинилась у переліку областей із найвищим рівнем захворюваності на COVID-19.

За минулу добу COVID-19 виявили майже у пів тисячі мешканців Львівщини, одна людина померла.

Leopolis.news