logo
15/10
14/10
13/10
11/10
10/10
09/10
08/10
07/10
2 ...

Lviv Coffee Festival повертається до Львова

23-09-2021 12:41439

Lviv Coffee Festival повертається до Львова
Фото: організаторів

24-26 вересня 2021 в подвір’ї Палацу Потоцьких відбудеться тринадцятий Lviv Coffee Festival з незмінним гаслом: «На каву – до Львова».

Про це повідомляють організатори.

Найстаріший львівський кавовий фестиваль знову запрошує всіх на каву: і любителів ароматного гіркого напою, і професіоналів виробництва та приготування зерна. За три дні фестивалю, що цьогоріч відбудеться в новій локації – на подвір’ї Палацу Потоцьких, кожен зможе натхненно відпочити, спробувати чимало різної кави, дізнатися щось нове про улюблений напій і поспілкуватися з друзями. 

Традиційно під час Lviv Coffee Festival оберуть найкращу кав’ярню Львова. Цього року вирішили почати з опитування в соцмережах – кожен бажаючий мі запропонувати свою улюблену кав’ярню, з яких під час Кавового туру оберуть одну найкращу. 

Також заплановані два фанові батли для бариста від Barista Games: «альтернативний каптестінг», спрямований на розвиток культури споживання кави та «to go latte art battle», спрямований на розвиток майстерності в приготуванні кави в паперових (одноразових) стаканчиках.

В зоні Кава Експо зберуться провідні виробники обладнання, посуду, аксесуарів та всього, що пов’язане з кавою. В зоні Coffee Talks всі бажаючі зможуть прослухати лекції та взяти участь в тематичних майстер-класах. Серед спікерів – директор America House Lviv Володимир Бєглов, письменниця Надійка Гербіш, фотографиня і мотиваторка Поліна Павлова. Ввечері гостей Lviv Coffee Festival запрошують до атмосферного перегляду фільмів у Cinema Coffee. Для відвідувачів з дітьми приготували Coffee Kids Zone, де малюків чекатимуть аніматори, музичне шоу, ігри і розмальовки. 

Цьогоріч до квитків гостям дарують фестивальну екосумку, в яку вміститься чимало кави. Також до 23 вересня діють акційні ціни: 125 грн за денний квиток і 300 грн – за триденний абонемент.

З огляду на перехід всієї України до жовтої зони через пандемію коронавірусу, організатори Lviv Coffee Festival організовують додаткові заходи безпеки: маски для відвідувачів і учасників, дезінфектори на території фестивалю, волонтери стежитимуть за дотриманням дистанції. Також за сприяння Львівської міської ради та Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького на території Фестивалю працюватиме Пункт вакцинації для всіх гостей, бажаючих зробити щеплення вакциною Pfizer.

Години роботи Пункту вакцинації:

п’ятниця, 13:00-18:00

субота та неділя, 12:00-17:00

Lviv Coffee Festival з 2007 року є знаковою подією не лише для Львова, а й для європейського кавового ринку. Всі знають: вересень у Львові пахне кавою. Приєднуйтесь й ви: 24-26 вересня, подвір’я Палацу Потоцьких.

Для акредитації на події Lviv Coffee Festival заповніть, будь ласка, форму: https://cutt.ly/hEwmxwD

Детальна програма Lviv Coffee Festival незабаром буде опублікована на сайті заходу.

Leopolis.news