logo
15/10
14/10
13/10
11/10
10/10
09/10
08/10
07/10
2 ...

Tabakov у Львові виступить з концертною програмою під білий рояль

26-09-2021 14:26683

Tabakov у Львові виступить з концертною програмою під білий рояль

У середу, 29 вересня, у Львові, у !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26), відбудеться сольний концерт Павла Табакова, який віднедавна виступає як Tabakov.

 

 

Концертна програма під назвою «В тобі моя любов» звучатиме у супроводі білого рояля, що додасть осіннім вечорам особливих шарму, затишку та романтики. Початок – о 19:00, повідомила промоменеджер Галина Гузьо.  

Невиправний романтик, улюбленець жінок, володар титулу «Голос країни» Tabakov 29 вересня порадує усіх своїх шанувальників, а особливо шанувальниць, сольним концертом у рідному Львові. Того вечора співак представить як хіти «Ти танцюєш одна», «Моя на все життя», «Тільки ти моя», «Любов Жива», «Все для нас», так і пісенні прем’єри. Реліз однієї з них відбувся місяць тому, – «В тобі моя любов», і вона уже встигла завоювати любов слухачів: за місяць романтична новинка зібрала на YouTube понад 200 тисяч прослуховувань. Цій пісні уже пророчать перевершити славу весільного хіта номер один «Тільки ти моя», під який українці завдяки Табакову одружуються уже понад десять років. 

Чимало пісень отримають нове, акустичне, звучання – під рояль. Що зробить романтичний музичний вечір від Табакова ексклюзивним. Імпровізація, неповторна атмосфера і тільки справжні емоції – обов’язкові складові «живих» зустрічей з артистом!  

Сольний концерт Tabakov «В тобі моя любов» 29 вересня у !FESTrepublic відбудеться із дотриманням карантинних норм МОЗ, чинних у період проведення заходу. Організатор – компанія BIGSHOW Agency.

Leopolis.news