logo
21/10
20/10
19/10
2 ...

Соратник Медведчука Тарас Козак придбав рухоме майно в Білорусі

24-09-2021 08:56562

Соратник Медведчука Тарас Козак придбав рухоме майно в Білорусі
Фото: glavcom.ua

Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Тарас Козак, який підозрюється у державній зраді і втік з України, вніс зміни до свого майнового стану в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Як повідомляє «Главком» з посиланням на НАЗК, це відбулося 22 вересня.

Обранець задекларував 447,8 тис. грн у вигляді комісійної винагороди банку. Уточнюється, що видатки здійснено за рухоме майно у Білорусії.

19 серпня Козак декларував 657,1 тис. грн і 624,6 тис. грн, проведених у Білорусії.

Також у червні соратник Медведчука задекларував продаж валюти на суму 1,34 млн грн у Білорусії. У цій же країні він здійснив сплату оренди нерухомого майна на суму 1,31 млн грн.

Нагадаємо, що у лютому Рада національної безпеки і оборони запровадила санкції проти Віктора Медведчука, Тараса Козака і телеканалів «112 Україна», ZIK та NewsOne, які йому належать.

12 травня Віктору Медведчуку повідомили про підозру у державній зраді та порушенні звичаїв війни. Його однопартієць Тарас Козак, якому генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала аналогічну підозру, наразі перебуває за межами України.

На сайті МВС вивішено фото нардепа Козак у розділі «Особи, які переховуються від органів влади». Датою його зникнення правоохоронці вважають 18 травня 2021 року.

20 серпня генпрокурорка Ірина Венедіктова повідомила про завершення досудового розслідування щодо нардепів Віктора Медведчука і Тараса Козака.

«Слідство у резонансній справі за підозрою двох парламентарів в державній зраді та розграбуванні національних цінностей завершено. З сьогоднішнього дня матеріали провадження відкриті стороні захисту. Після їх ознайомлення з усім доказовим масивом, напрацьованим прокурорами і слідчими, справа піде до суду», – зазначила Венедіктова.

Крім цього, Комітет виборців України проаналізував, як депутати Верховної Ради голосували за два роки. За даними КВУ,12 народних депутатів пропустили більше 90% голосувань. Серед них є Тарас Козак, який протягом двох років взяв участь лише в 9% голосувань.

Leopolis.news