logo
21/10
20/10
19/10
18/10
13/10
2 ...

Студентам Львівщини пропонують стипендії на навчання у магістратурі в Німеччині

24-09-2021 10:39437

Студентам Львівщини пропонують стипендії на навчання у магістратурі в Німеччині
Фото: wunu.edu.ua

Інформаційний центр DAAD пропонує стипендії на навчання у магістратурі у Німеччині. Завдяки участі в програмі студенти, що навчаються у магістратурі в Україні, можуть провести від 10 до 24 місяців у Німеччині.

Про це пише osvita.ua.

Участь у програмі можуть узяти українці, які мають диплом бакалавра і навчаються чи навчались на будь-якій спеціальності, крім мистецтва та архітектури. Їм необхідно вступити до німецького університету до початку дії стипендії та знати іноземну мову, якою викладають в університеті, і мати мовний сертифікат на підтвердження цього.

Учасники програми отримають щомісячну стипендію розміром 861 євро та одноразову виплату на придбання підручників, абонементу до бібліотеки, квитків на конференції тощо.

Також студенти отримають відшкодування витрат на дорогу до Німеччини й назад, медичне страхування та онлайн- чи офлайн-курс німецької мови у разі потреби покращити рівень знання німецької мови та відшкодування витрат на проходження TestDaF або DSH у разі необхідності складання екзамену після отримання стипендії.

Подати заявку на отримання стипендії можна через онлайн-портал.

Прийом заявок на участь у програмі триватиме до 15 листопада 2021 року.

Leopolis.news