logo
10/08
09/08
08/08
07/08
2 ...

Спіймали оптового наркоділка, який пропонував співробітнику СБУ «кришувати» його «бізнес»

24-09-2021 17:373004

Спіймали оптового наркоділка, який пропонував співробітнику СБУ «кришувати» його «бізнес»

Оперативники Головного управління внутрішньої безпеки СБУ у Маріуполі запобігли спробі налагодження масштабного наркобізнесу і затримали організатора.

Зловмисник запропонував співробітнику Служби 20% «відкату» за «кришування» багатомільйонної оборудки, інформує пресцентр СБУ.

Співробітники спецслужби встановили, що мешканець Маріуполя зі спільниками налагодив виготовлення в орендованому приміщенні психотропної речовини ‒ амфетаміну. Через знайомих дилерів він планував збувати оптові партії наркотиків.

Для захисту від конкурентів він звернувся за «допомогою» до працівника СБУ. Співробітник відразу повідомив про «пропозицію» керівництво. Було розпочато кримінальне провадження.

У межах спецоперації правоохоронці задокументували два факти продажу наркоділком 250 грамів амфетаміну на загальну суму 75 тисяч грн. Наркоділка було затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час передачі співробітнику спецслужби частини суми за «підтримку» нелегального бізнесу.

Під час слідчих дій у лабораторії, за місцями проживання організатора і спільників вилучено:

    майже 30 грамів амфетаміну з нової партії;
    обладнання для виготовлення психотропу;
    понад 3 кілограми канабісу;
    більш ніж 50 тис. грн, отриманих від протиправної діяльності.

Вирішується питання щодо повідомлення організатору наркобізнесу про підозру за ч. 3 ст. 307 та ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.

Викриття зловмисників проводило ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях спільно зі слідчими Нацполіції за оперативного супроводу Головного управління Внутрішньої безпеки СБУ та процесуального керівництва Маріупольської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.

Leopolis.news