logo
29/11
28/11
26/11
25/11
2 ...

Наглядова рада «Укрексімбанку» звільнила Мецгера з посади голови правління

12-10-2021 14:37812

Наглядова рада «Укрексімбанку» звільнила Мецгера з посади голови правління
Фото: зі сторінки у Facebook

Наглядова рада державного «Укрексімбанку» звільнила Євгена Мецгера з посади голови правління на підставі його заяви від 11 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба банку в Facebook.

«11 жовтня 2021 року, під час проведення позачергового засідання номінаційного комітету наглядової ради «Укрексімбанку» про можливі заходи (з урахуванням проведеної роботи Комісії з етики та стану службової перевірки) було отримано заяву від Мецгера Євгена Володимировича від 11 жовтня 2021 року про розірвання строкового трудового договору за власною ініціативою», - йдеться в повідомленні.

У зв'язку з цим номінаційний комітет надав рекомендацію наглядовій раді припинити повноваження Мецгера. Відзначається, що розірвання трудового договору відповідно до зазначеної підстави не передбачає виплати вихідної допомоги.

У той же час номінаційний комітет призначив Сергія Єрмакова виконуючим обов'язки голови правління банку з 12 жовтня 2021 року. Нового голову правління повинні обрати за результатами конкурсу не пізніше 12 квітня 2022 року.

Нагадаємо, 4 жовтня «Схеми» повідомили про напад у державному «Укрексімбанку» під час запису інтерв’ю із головою правління цієї фінустанови Євгеном Мецгером прямо у його кабінеті. Повідомлялося, що Мецгеру не сподобалось одне із запитань журналіста-розслідувача Кирила Овсяного, після чого він наказав охороні «забрати камери» та «дістати із них касети». 

Журналіст зміг записати те, що відбувалось, на аудіо. Представники редакції, які прибули на місце події, викликали поліцію та написали заяву про перешкоджання журналістській діяльності.

За фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів «Схем» столичні дізнавачі відкрили кримінальне провадження.

Журналістів запрошено для проведення допиту у якості потерпілих. Прокуратура також опитає представників банку.

«Укрексімбанк» в свою чергу звинуватив журналістів «Схем» у спробі протиправно заволодіти інформацією з обмеженим доступом і додав, що планує звернутися до правоохоронців. У поліції УП повідомили, що заяви банку не отримували.

Журналісти «Схем» відновили та оприлюднили кадри нападу під час інтерв’ю в державному «Укрексімбанку».

Згодом у Зеленського відреагували на скандал навколо державного «Укрексімбанку».

Глава «Укрексімбанку» заявив про складання повноважень, але тільки на період розслідування.

Leopolis.news