logo
28/11
26/11
25/11
24/11
23/11
2 ...

Львівщина впевнено рухається до «червоної» зони: в найближчі дні можуть посилити карантин

12-10-2021 17:11930

Львівщина впевнено рухається до «червоної» зони: в найближчі дні можуть посилити карантин
Фото: ілюстративне

За словами головного медика Львівщини, область рухається до «червоної» зони карантину, уже в найближчі дні обмеження можуть посилити.

Про це на брифінгу щодо епідситуації в області розповів Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

За його словами, Львівщина близька до обмежень «червоної» зони, які можуть вступити в дію вже найближчими днями. Зараз обласна ТЕБ і НС напрацьовує порядок запровадження відповідних обмежень.

«За вчорашній день госпіталізували 346 пацієнтів – найбільше за хвилю коронавірусу, яка триває зараз. Для надання медичної допомоги хворим на ковід задіяні 21 заклад охорони здоров’я, що включають майже 4200 «ковідних» ліжок, більше 95% з яких забезпечені киснем.

Загалом у стаціонарах Львівщини з діагнозом «ковід» перебувають майже 2500 пацієнтів, з яких вакциновані 2,5%. У реанімації – 163 особи, проте серед них та серед пацієнтів у важкому стані немає вакцинованих. Кількість госпіталізованих на 100 тис населення в області зараз перетнула показник 60%.

Якщо відзначити динаміку виїздів екстреної медичної допомоги, то найбільша кількість була минулого понеділка – понад 180 викликів за добу. Середньодобова кількість виїздів «швидких» коливається від 140 до 160», – зазначив Орест Чемерис.

Він також додав, що кожен другий зданий тест на ковід на Львівщині є позитивним, а у більше 95% захворілих коронавірус викликаний штамом «Дельта».

«Кожна чергова хвиля захворюваності зумовлена мутацією вірусу. Якщо весною пік був зумовлений британським Альфа-штамом, то зараз ми говоримо про Дельту», – пояснив очільник департаменту охорони здоров’я області.

Нагадаємо, за минулу добу на Львівщині виявили 978 нових випадків коронавірусу.

Leopolis.news