logo
02/12
01/12
30/11
29/11
28/11
2 ...

Не помилково, а з помилками: Данілов пояснив плутанину щодо 108 осіб

17-10-2021 17:55833

Не помилково, а з помилками: Данілов пояснив плутанину щодо 108 осіб
Фото: Українська правда

Секретар РНБО Олексій Данілов пояснив, що помилки у рішенні Ради нацбезпеки і оборони відносно 108 осіб із санкційного списку, про які він говорив раніше, стосувалися транслітерації прізвищ.

Про це Данілов розповів у коментарі Hromadske.

«Помилки в прізвищах були, вони вже всі виправлені», – сказав Данілов.

Данілов пояснив, що до списку внесли 108 осіб не помилково, а з помилками у даних.

Він наголосив, що правоохоронці, які допустили помилки транслітерації, були покарані.

Втім, за словами Данілова, серед більш ніж 650 осіб таки була одна, яка опинилась у переліку випадково і санкції щодо неї вже зняли. Хто це і чому її внесли до списку — з особистих мотивів чи через якусь конкретну помилку — секретар РНБО наразі не уточнив.

Нагадаємо, 15 жовтня Данілов заявив, що у рішенні РНБО, яке стосувалося санкцій відносно кримінальних авторитетів та злодіїв у законі, була допущена помилка відносно 108 осіб.

«На превеликий жаль, в рішенні РНБО, яке готувалося раніше, були свідомі чи несвідомі помилки відносно 108 осіб, які ми вже виправили», — говорив він.

В Офісі президента заявили, що зараз встановлюються обставини внесення до санкційного списку більше ста осіб, яких помилково «зарахували» до криміналітету, в тому числі перевіряється, чи могли такі дії бути умисними.

Представник Міністерства внутрішніх справ часів Арсена Авакова Ярослав Тракало запевнив, що МВС нікого помилково не «зараховувало» до криміналітету, а нинішні зміни в санкційному списку стосуються транслітерації прізвищ.

Leopolis.news