logo
27/01
26/01
25/01
24/01
2 ...

Поетеса Наталія Калиновська отримала нагороду від «Львівської політехніки»

24-11-2021 11:41961

Поетеса Наталія Калиновська отримала нагороду від «Львівської політехніки»

Науковець, викладач національного університету «Львівська політехніка», відома поетеса і громадська діячка Наталія Калиновська отримала відзнаку ректора «Нагрудний знак університету». Такої ж престижної нагороди удостоївся педагог Андрій Босак.

 

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news

Ректорську відзнаку Наталії Калиновській вручено під час засідання  вченої ради університету. Мабуть, щось є символічне у тому, що кафедра менеджменту та міжнародного підприємництва університету святкувала своє 30-річчя і стільки часу пані Наталія на ній працює як науковець. Цим гідно оцінено її внесок у скарбничку досягнень цього авторитетного в Україні вишу та поповнила славну когорту нагороджених.

У тому міжчасі у житті Наталії Калиновської відбулася ще одна пам’ятна і дорога для неї подія – вийшов друком альманах «Книга з ароматом кави». Вона є співупорядником цього творчого видання, до нього написала передню мову.

Важливо, що в «Книзі з ароматом кави» надруковані твори переможців та учасників першого Всеукраїнського літературного конкурсу для учнівської молоді «У римах світлих оживає слово». А поетеса Наталія Калиновська є ініціатором та засновником такого молодіжного творчого змагання. «Цим, – сказала Наталія Леонідівна, – ми шукаємо і підтримуємо юні таланти. І немає жодного сумніву, що хтось з цих авторів у майбутньому стане відомим поетом, прозаїком, прославить рідний Львів та Україну». 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news