logo
16/01
15/01
14/01
13/01
2 ...

Зеленський відповів на петицію про заборону росіянам в’їзду в Україну

27-11-2021 14:53884

Зеленський відповів на петицію про заборону росіянам в’їзду в Україну
Фото: ілюстративне

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про заборону або обмеження в’їзду на територію України для громадян Російської Федерації.

Відповідь Зеленського опублікована на сайті ОПУ.

Нагадаємо, 11 листопада електронна петиція із проханням заборонити або обмежити в’їзд на територію України для росіян набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів. 

«Запровадження додаткових змін у режимі поїздок громадян між Україною та Російською Федерацією потребує ретельного вивчення й аналізу усіх можливих сценаріїв розвитку, зокрема з точки зору безпекових аспектів та можливих соціальних наслідків нововведень.

Із урахуванням викладеного мною надіслано петицію Прем'єр-міністрові України Д.Шмигалю, Секретарю Ради національної безпеки і оборони України О.Данілову та Голові Служби безпеки України І.Баканову з проханням проаналізувати відповідність нинішнього режиму в’їзду в Україну громадян Російської Федерації потребам забезпечення безпеки України та захисту національних інтересів», – йдеться у відповіді.

Президент просить проаналізувати відповідність нинішнього режиму в’їзду в Україну громадян Росії  згідно з потреб забезпечення безпеки України та захисту націнтересів.

Leopolis.news