logo
16/01
14/01
13/01
12/01
10/01
09/01
07/01
2 ...

У Львові пройде показ фільму «В.О. Святого Миколая»

29-11-2021 20:42887

У Львові пройде показ фільму «В.О. Святого Миколая»
Фото: організаторів

У четвер 2 грудня 2021 року, о 12:00 год. у ТРЦ «Форум Львів», «Планета Кіно», зал №2 (вул. Під Дубом, 7б  ) відбудеться прес-показ першого у Львові дитячого повнометражного музичного фільму «В.О. Святого Миколая».

Про це повідомляють організатори.

Фільм - мюзикл «В.О. Святого Миколая» - це сучасна атмосферна картина про стосунки батька та його невгамовної доньки, які напередодні свята Миколая потрапляють в одну несподівану історію. 

У фільмі автори розповідають про українські традиції, про галицьке свято Миколая (без Санта Клауса та Діда Мороза), про зимову львівську казку. 

Зйомки фільму розпочали 2 роки тому. Бюджет фільму - 1 мільйон 600 тисяч гривень. Це гроші Українського культурного фонду, Львівської обласної державної адміністрації та ряду небайдужих людей.

Мета проєкту: донести до глядача, що дива трапляються. Потрібно лише вірити. 

Даний фільм - виключно львівського виробництва. Адже знімальна команда, актори, композитори; усі є львів’янами, які хочуть презентувати достойний рівень українського кіно у своєму місті. Зйомки відбувались у місті Львові, тож глядачі зможуть також насолодитись неймовірними локаціями та панорамами нашого різдвяного Львова. 

11 оригінальних музичних композиції, 16 унікальних локацій, близько 300 акторів масових сцен. 

На преспоказі буде зустріч зі знімальною командою, а саме режисерами Кривнем Богданом, Лишак Галиною, продюсером Лишаком Михайлом, композиторами.

Головними акторами: Роландом Орбаном, Олегом Пригодою, Дарією – Марією Лишак, які радо дадуть відповіді на усі запитання.

Leopolis.news