На виставці в Дубаї Україна демонструє свій потенціал у галузі виробництва та експорту органічної продукції

http://leopolis.news/post/54061/na-vystavci-v-duba-ukrana-demonstrue-sviy-potencial-u-galuzi-vyrobnyctva-ta-eksportu-organichno-produkci

30/11/2021

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Українські виробники органічних харчових продуктів планують презентувати себе колективним стендом під час роботи відомої міжнародної виставки «Middle East Natural & Organic Products Expo». Організатором стенду є ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Крім того, програма павільйону України на «Експо - 2020» передбачає презентацію діловій спільноті українських компаній, виробників органічної продукції та проведення B2B зустрічей.

Участь представників українського бізнесу органічного сектору в рамках «Експо - 2020» сприятиме просуванню українських товарів та послуг на світові ринки та надасть імпульс для розширення присутності українських виробників на ринках Близького Сходу.

Нагадаємо, Всесвітня виставка «Експо - 2020» у м. Дубай відкрита з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022-го. За два місяці роботи українського павільйону його відвідало понад 300 тисяч гостей, серед яких представники урядів, парламентів, бізнесу, діячі культури як з України так і з інших країн світу.

Leopolis.news