logo
22/01
2 ...

Понад 35 тисяч доз вакцини «Comirnaty» прибула на Львівщину

30-11-2021 20:39905

Понад 35 тисяч доз вакцини «Comirnaty» прибула на Львівщину
Фото: ілюстративне

Сьогодні на Львівщину доставили 35 100 доз вакцини «Comirnaty». Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Метод дії вакцини полягає в тому, що імунна система вчиться розпізнавати білок, який не належить людині, і починає вробляти антитіла до нього.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Детальніше про дію, склад та використання «Комірнаті» («Пфайзер») – за посиланням.

Зазначимо, ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також саме нею рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років.

На Львівщині станом на сьогодні проведено загалом 1 602 885 щеплень, з них 769 307 – вакциною «Комірнаті» (Пфайзер).

«Менша кількість провакцинованого населення - це шанс до нової мутації вірусу. Недотримання обмежувальних заходів стає вагомим внеском у поширенні ковіду. Віруси тісно залежать від своїх господарів, які дозволяють їм залишатися і виробляти все більше і більше нових мутацій. Коронавірус дійсно сильний конкурент, необхідно довести, що люди сильніші. Боротьба з ковідом - це гра в шахи, яка має певну стратегію і від кожного нашого кроку залежить крок у відповідь!», - наголосив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Leopolis.news