logo
22/01
21/01
20/01
19/01
2 ...

Зеленський заявив, що хоче прямих переговорів з РФ

01-12-2021 12:08853

Зеленський заявив, що хоче прямих переговорів з РФ
Фото: pravda.com.ua

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що Україна не зможе зупинити війну без прямих переговорів із Росією.

Про це пише «Центр новин».

«Вісім років поспіль ми боїмося зізнатися самим собі: ми не зупинимо війну без прямих перемовин із Російською Федерацією… Давайте поставимо в цьому питанні крапку», – сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що всі зовнішні партнери також визнають, що Україна не може зупинити війну без прямих переговорів із РФ.

«Усі зовнішні визнали, а деякі внутрішні цього не визнають. І ми маємо говорити, що у нас сильна потужна армія і не боятися говорити один одному правду, якщо ми хочемо повернути Донбас, давайте! А якщо ми хочемо просто ходити і про це говорити, то давайте нічого не робити. І давайте в цьому питанні поставимо крапку. Просто і чесно. І зрозуміємо, нарешті, нашу державу – як можемо, давайте боротися за це, за наші території всіма можливостями. Усі разом, усі політики», – підсумував президент.

Президент України Володимир Зеленський зустрічався з головою країни-агресора Володимиром Путіним у грудні 2019 року в межах Нормандського формату. Після цього російська сторона відмовляється проводити перемовини.

20 квітня Зеленський запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу.

Leopolis.news