Шмигаль розповів, скільки мільярдів передбачено у бюджеті на укріплення кордону з Білоруссю та РФ

http://leopolis.news/post/54241/shmygal-rozpoviv-skilky-milyardiv-peredbacheno-u-byudjeti-na-ukriplennya-kordonu-z-bilorussyu-ta-rf

03/12/2021

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поінформував під час години запитань до уряду у Верховній Раді, відповідаючи на питання народного депутата Сергія Рахманіна, передає «Укрінформ».

«Щодо облаштування державного кордону — на наступний рік у бюджеті передбачено 17 мільярдів гривень. Фактично, це буде фінансуватися у 2022 році інженерне облаштування держкордону з РФ і Республікою Білорусь», - поінформував він.

Шмигаль нагадав, що уряд 21 жовтня схвалив концепцію державної цільової правоохоронної програми з облаштування держкордону, і що раніше Кабміном були розроблені відповідні постанови, згідно з якими у 2022 році фінансування цієї програми, в основному, планується через Мінінфраструктури, в обсязі орієнтовно 15,9 млрд грн, а через ДПСУ — близько 1 млрд грн.

За словами глави уряду, додатково рішеннями уряду від 15 і 24 листопада цьогоріч було виділено 205 млн грн на облаштування кордону з резервного фонду, з них 175 млн грн — на посилення найбільш уразливих ділянок кордону України з Білоруссю.

Як повідомлялося, 19 листопада міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що у держбюджеті на наступний рік потрібно передбачити 17 млрд грн на будівництво державного кордону з РФ і Республікою Білорусь загальною протяжністю більше 2,5 тис. км.

Leopolis.news