logo
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

В Україні з’явився додаток для вивчення української мови

09-01-2022 11:17862

В Україні з’явився додаток для вивчення української мови
Фото: intellect-school.kiev.ua

Для учнів початкових шкіл, рідною мовою яких є угорська чи румунська, створили додаток «Йой», який допоможе їм опанувати українську мову. Проєкт спрямовано на підтримку НУШ.

Про це пише osvita.ua.

Головною метою додатка є допомога у викладанні для вчителів і вивченні для учнів української в закладах освіти з мовами навчання національних меншин. Він покликаний зробити процес навчання яскравим і динамічним.

Додаток можна використовувати як допоміжний навчальний інструмент під час уроків. Ігровий формат увиразнює засвоєння відповідного матеріалу.

Основними перевагами додатка є інтерактивна форма, що робить процес навчання цікавим і творчим, та цікаві персонажі, на основі діалогу з якими відбувається навчання.

Така форма дозволяє мотивувати учнів початкової школи до вивчення української мови і надає нові можливості для вчителів, які викладають у школах з мовами навчання національних меншин.

Також яскрава візуалізація, стильне озвучування, продумана структура завдань й елементи змагальності перетворюють навчання на захопливу гру, а можливості для узагальнення та систематизації вивченого дозволяють якісно закріпити здобуті знання, уміння та навички.

Додаток створений проєктом «Learning Together» («Навчаємось разом») у межах програми співпраці між Україною, Фінляндією та Європейським Союзом.

Завантажити додаток можна тут.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news