logo
27/05
26/05
25/05
24/05
2 ...

На Київщині правоохоронці викрили зловмисниць, які вербували жінок для надання сексуальних послуг в Туреччині

20-01-2022 14:49316

На Київщині правоохоронці викрили зловмисниць, які вербували жінок для надання сексуальних послуг в Туреччині
Фото: ДПСУ

Правоохоронці на території Київської області викрили жінок, які організовували вербування дівчат з неблагонадійних та малозабезпечених родин для подальшого надання сексуальних послуг у Туреччині.

 

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Вони обманним шляхом, використовуючи уразливий стан, переправляють їх через міжнародний пункт пропуску для повітряного сполучення «Бориспіль» до Туреччини.

Головним оперативно-розшуковим відділом ОКПП «Київ» спільно з представниками Управління міграційної поліції ГУНП в Київській області за процесуальним керівництвом Бучанської окружної прокуратури Київської області, в ході супроводу кримінального провадження та виконання доручень слідчого, задокументовано злочинну схему фігуранток справи та факт вербування.

Учора під час реалізації кримінального провадження правоохоронці провели обшуки та затримали двох фігуранток справи, мешканок Бориспільського району. На місці вилучено документацію, техніку та інші речові докази, які є важливими у кримінальному провадженні. Крім того, в помешканні фігуранток справи було знайдено більше 3-х кілограмів наркотичної речовини – канабісу, який, ймовірно, готувався для продажу.

Наразі фігуранткам справи оголошено підозру у вчиненні злочину, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news