logo
27/05
26/05
2 ...

У ВРУ планують внести зміни до закону про РРО у частині штрафів

26-01-2022 13:00538

У ВРУ планують внести зміни до закону про РРО у частині штрафів

Штрафи для ФОПів за відсутність касових апаратів планує скасувати Верховна Рада, ці зміни будуть чинні до кінця 2022 року.

Законопроєкт буде поданий до кінця дня, повідомив голова ВРУ Руслан Стефанчук, інформує «Ракурс».

«Сьогодні до кінця дня буде поданий законопроєкт, згідно з яким до кінця цього року не будуть сплачувати штрафи особи, які не встановили РРО, але за умови що вони їх встановлять. Я дуже сподіваюсь, що його підтримають в залі», – заявив Стефанчук.

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів Данило Гетманцев уточнив, що скасовувати закон про обов’язкове використання касових апаратів для ФОПів депутати не збираються.

Жодних перенесень, відтермінувань і скасувань не буде. Штрафи не будемо брати з підприємців, які встановлять РРО до кінця січня,  сказав він.

За словами Гетманцева, ці підприємці сплатять лише 10% суми штрафу.

Це я подав поправку, вона пішла у законопроект про індустріальні парки. Думаю, депутати підтримають це рішення, — наголосив політик.

Нагадаємо, що в Києві акція SaveФОП завершилася зіткненнями між учасниками та поліцією. 25 січня постраждали 18 поліцейських та троє мітингувальників. Вони отримали тілесні ушкодження різного ступеня важкості. 

Leopolis.news