logo
27/05
26/05
2 ...

З «Укргазвидобування» пішли топ-менеджери, відповідальні за видобуток газу

26-01-2022 14:17457

З «Укргазвидобування» пішли топ-менеджери, відповідальні за видобуток газу
Фото: depositphotos.com

Фахівець з Казахстану Санжар Жаркешов звільнився з посади заступника генерального директора з розвідки та розробки родовищ АТ «Укргазвидобування».

 

Як зазначається у повідомленні компанії про оприлюднення особливої інформації, Жаркешова звільнено з 21 січня за власним бажанням, повідомляє галузеве видання Нафторинок.

Він працював заступником керівника дивізіону «Розвідка та видобуток» з травня 2020 року і відповідав за напрямок розвідки та розробки газових родовищ.

До цього Жаркешов протягом 6-ти років працював у підрозділах Exxon Mobil в Казахстані, Іраку та США.

За даними видання «Цензор», з «Укргазвидобування» також звільнився директор з питань геологорозвідки (Exploration Director) дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобуток» Валентин Локтєв. Він обіймав цю посаду з грудня 2020 року. До цього він працював у підрозділах компанії Shell в Україні та США, а також у національній добувній компанії Омана – Petroleum Development Oman.

У підсумку єдиним старшим менеджером, який залишився в «Укргазвидобуванні» у сфері управління геологорозвідкою, є Максим Вітик. На цій позиції він пропрацював із 8 травня 2020 року. Раніше, у 2018 році працював у консалтинговій компанії Mckinsey, де займався питаннями трансформації «Укрбургазу». 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news