logo
28/05
27/05
26/05
25/05
2 ...

Власнику ресторану на Львівщині повідомили про підозру через масове отруєння відвідувачів

28-01-2022 12:58435

Власнику ресторану на Львівщині повідомили про підозру через масове отруєння відвідувачів
Фото: ілюстративне

Власнику ресторану в одному із селищ міського типу Львівського району, у якому відвідувачі інфікувались сальмонельозом, повідомлено про підозру.

Про це повідомляє Відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва прокурорів Жовківської окружної прокуратури повідомлено про підозру приватному підприємцю за фактом порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили поширення цих захворювань (ч. 1 ст. 325 КК України).

За даними слідства, фігурант є фізичною особою підприємцем та надає послуги громадського харчування в закладі, який розташований в одному із смт  Львівського району. У липні минулого року він організував проведення бенкету, під час якого допустив грубі порушення санітарних правил та норм працівниками закладу харчування. Внаслідок цього 16 відвідувачів закладу було госпіталізовано в обласну інфекційну клінічну лікарню  із діагнозом «Сальмонельоз».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого відділу поліції № 2 Львівського РУП № 1 ГУ НП у Львівській області.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news