Інтелігент при сутичці з бандитом майже не має шансів | Блог Володимира Гірняка

http://leopolis.news/post/59765/inteligent-pry-sutychci-z-bandytom-mayje-ne-mae-shansiv--blog-volodymyra-girnyaka-

05/03/2022

У цьому ми переконуємося і сьогодні, бачачи, як до стіни путінського свавілля розбиваються усі заклики західного світу до гуманізму та здорового глуду.  

Аргументи цивілізованого світу не працюють, бо путін божевільний? Те, що він не сповна розуму, - очевидно. Однак не лише в цьому причина. Насправді за мундирами феесбешників та піджаками усіх абрамовичів, усманових, фрідманів ховаються банальні бандити, що живуть за своїми поняттями, в основі яких брутальна сила та «право кинути лоха». А гуманізм гопоти може полягати лише в тому, що грабуючи «терпилу», вони милосердно не зламають йому щелепу.  

Власне свій бандитський світогляд кліка путіна спроектувала на Україну, в якій побачила такого собі малосильного ботана. І це була її визначальна помилка. Українці, як виявилося, вміють не лише танцювати гопака і співати патріотичних пісень, але й жорстко та боляче ламають щелепи та хребти. І так буде, доки останній московський солдат чи колаборант не покине нашу територію. Бажано в целофановому мішку.  

А ми, українці, свої доброту, моральність, гуманізм і миролюбність давайте прибережемо на повоєнні часи. Ці чесноти нам дуже знадобляться при відбудові та оновленні нашої держави.

Володимир Гірняк