logo
07/07
06/07
05/07
04/07
01/07
29/06
28/06
2 ...

Фільм Ахтема Сеітаблаєва про подвиг українських прикордонників презентують у Каннах

29-04-2022 19:34716

Фільм Ахтема Сеітаблаєва про подвиг українських прикордонників презентують у Каннах

Напередодні повномасштабного вторгнення генеральний продюсер та режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв разом з командою у межах Зимового Кіноринку ОМКФ презентував робочі матеріали фільму та повідомив про підтримку українського прокату воєнної драми дистрибуторською компанією «Кіноманія».

 

До промотування стрічки долучилися й FILM.UA Distribution, за сприяння яких наприкінці травня «Мирний-21» презентують на Marché du Film — кіноринку, що проходить у розпал Міжнародного Каннського кінофестивалю.

Воєнна драма «Мирний-21» розповідає про Луганський прикордонний загін, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби безрезультатно намагалися змусити зрадити свою країну. Фільм заснований на реальних подіях, які розгорнулися на Сході України у червні 2014 року.

«Мирний-21» — сторінка з історії про героїчний спротив українських прикордонників, які відзначають професійне свято, День прикордонника України, 30 квітня.

24 лютого 2022 року саме українські прикордонники першими прийняли на себе удар — як і 8 років тому на Сході України. Сьогодні творча команда фільму «Мирний-21» на рівні з іншими захисниками боронить українську землю: хтось вступив до лав ТрО, хтось склав присягу та приєднався до ЗСУ, хтось знайшов себе у волонтерстві або на інформаційному фронті, а актор Павло Лі 6 березня трагічно загинув в Ірпіні, рятуючи дітей.

Військова техніка, яку використали для зйомок, допомагає нашим бійцям на фронті, а Дейнеко Сергій Васильович, Голова Державної прикордонної служби України, який надихнув Ахтема на створення фільму, та Анатолій Кацюрба, чинний полковник Державної прикордонної служби, який виступив у ролі співсценариста фільму, мужньо виконують свій обов’язок та захищають Україну від військової агресії з боку Росії. 

У травні актуальну воєнну драму презентують на одному з найбільших кіноринків Європи — Marché du Film, що є частиною Міжнародного Каннського кінофестивалю.

Кадри з фільму:

 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news