У Львівському органному залі лунатиме камерна музика українських композиторів

http://leopolis.news/post/63842/u-lvivskomu-organnomu-zali-lunatyme-kamerna-muzyka-ukranskyh-kompozytoriv

11/05/2022

Про це пише пресслужба Львівського органного залу.

Вечір суботи 14 травня увійде в історію концертом у Органному залі, на якому відома львівська скрипалька Лідія Футорська та піаністка Маргарита Головко представлятимуть музичні доробки українських композиторів минулого та сучасності. До концертної програми увійдуть твори Миколи Колесси, Станіслава Людкевича, Віктора Косенка, Олександра Родіна, а також Богдани Фроляк та Ганни Гаврилець - одних із найцікавіших представників української музики. 

Концерт стане частиною проекту Ukrainian Live, головна мета якого – відкрити українську класичну музику світу. В рамках цього проекту діє Ukrainian Live Classic — перший у світі мобільний додаток української класичної музики. Професійні та якісні записи у форматі аудіо та відео щотижня поповнюють бібліотеку композиторів на сайті та у додатку.

Лідія Футорська - відома українська скрипалька, стипендіатка програми Gaude Polonia Міністра культури і національної спадщини Польщі. Багаторічна стипендіатка Президента України. Докторка Гданської Музичної Академії ім. С. Монюшка (Польща). Лідія Футорська є лауреаткою міжнародних конкурсів у Чехії (1994), Україні (1994, 2002) та Хорватії (2009). Часто була першим виконавцем творів сучасних композиторів. Дає багато концерті у різних країнах Європи, та України зокрема.

Маргарита Головко - піаністка, що почала грати на інструменті у 5 років. Стала лауреаткою багатьох міжнародних конкурсів у Італії, Чехії, США. У червні 2015 року піаністка представляла Україну в одному із найпрестижніших конкурсів – «Вершина світу» у м. Тромсо (Норвегія). У тому ж році «Blue Griffin Records» Label (США) випустила компакт-диск з творами Роберта Шумана та Йоганнеса Брамса у виконанні Маргарити Головко.

Для відвідування подій Львівського органного залу прохання мати з собою документ, що посвідчує особу. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Більше інформації завжди доступно на сайті Органного залу, комунікаційних майданчиках Instagram, Facebook та за посиланням.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news