Перед судом постануть двоє «ухилянтів», яких затримали на Львівщині

http://leopolis.news/post/64042/pered-sudom-postanut-dvoe-uhylyantiv-yakyh-zatrymaly-na-lvivshchyni

14/05/2022

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили дізнавачі відділення поліції № 1 Яворівського районного відділу поліції, 40-річний  мешканець Одеси  підробив документи щодо встановлення йому групи інвалідності, щоб отримати право на виїзд  за   межі  території України  та  звільнення від мобілізації на службу до Збройних Сил України. Пізніше він пред’явив підроблений документ у пункті пропуску «Шегині» під час перетину кордону. 

А  26-річний житель міста Дніпро підробив довідку військово-лікарської комісії та вніс неправдиві відомості щодо непридатності  до військової служби із зняттям з військового обліку до військового квитка. Підроблені документи він пред’явив на цьому ж пункті пропуску.
Дізнавачі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва  Яворівської окружної прокуратури,  повідомили обом чоловікам про підозру у скоєнні кримінальних проступків, передбачених ч.1 та ч.4 ст.358 (Підроблення  та використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей, - обмеження волі на строк до двох років.

Загалом, від початку війни дізнавачі та слідчі поліції Львівщини відкрили 247 кримінальних проваджень за ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. У 80 випадках досудові розслідування завершені, обвинувальні акти скеровані до суду.

Нагадаємо, що Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022  у країні введено воєнний стан та розпочато мобілізацію до Збройних Сил України із встановленням обмежень щодо виїзду за межі України громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Будьте відповідальними!

Раніше повідомлялося, що у «Шегинях» виявили чоловіка, який намагався виїхати до Польщі, сховавшись у матраці.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news