Майже 3 млн грн для армії: працівники ЛНУ ім. І. Франка перерахували свій дводенний заробіток на потреби ЗСУ

http://leopolis.news/post/64214/mayje-3-mln-grn-dlya-armi-pracivnyky-lnu-im-i-franka-pererahuvaly-sviy-dvodennyy-zarobitok-na-potreby-zsu

17/05/2022

Водночас нещодавно було реалізовано перерахунок дводенного заробітку наших працівників на підтримку ЗСУ, інформує пресцентр університету.

Так, усі охочі працівники Львівського національного університету імені Івана Франка перерахували зі своєї заробітної плати за квітень 2022 року дводенний заробіток на потреби Української Армії шляхом скерування коштів на рахунок Міністерства оборони України на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил України.

Перерахунок дводенного заробітку працівників Університету на підтримку ЗСУ є консолідованим внеском Львівського університету у перемогу нашої держави –  загальна сума перерахованих коштів склала майже 3 мільйони гривень. Долучитися до спільної підтримки наших військових змогли всі охочі працівники Львівського університету. Утримання зі зарплати дводенного заробітку було здійснено відповідно до чинного законодавства на підставі заяв працівників про згоду на перерахування коштів.

Відповідну акцію напередодні ініціювала Вчена рада Львівського університету.

Leopolis.news