logo
30/06
29/06
2 ...

У Львові проведуть благодійний вечір «Відчувати серцем»

24-05-2022 19:17279

У Львові проведуть благодійний вечір «Відчувати серцем»
Фото: організаторів

Кожного року, 1 червня, в Україні відзначають День захисту дітей. Сьогодні, як ніколи, ми  боремося з усіх сил за своїх дітей, за майбутнє України і віримо - Україна вистоїть. Саме тому BANKHOTEL спільно з LEDY DI ATELIER, проведуть благодійний вечір, 100 % зібраних коштів з якого будуть перераховані на допомогу дітям  з інвалідністю із родин вимушено перемішених осіб Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Київ.

Про це повідомляють організатори.

Кошти будуть перераховані в ГО «СТАРТ» ЦЕНТР РОЗВИТКУ І СОЦІАЛІЗАЦІЇ  на проєкт надання психологічної реабілітації і педагогічної допомоги з цілю адаптації і стабілізації стану дітей з інвалідністю, з аутизмом та іншими особливостями розвитку.

На цьому благодійному заході на Вас чекатимуть: творчі майстер-класи з витинанки від «королеви витинанки» Христини Бали,  з малювання,  і не тільки.

Більше того, вкінці вечора проведуть благодійний аукціон, лотами на якому  будуть:  унікальна авторська витинанка, ексклюзивна хустина  від LEDI DI ATELIER, мистецькі роботи.

Щиро запрошують львівян -  батьків разом із дітьми - приєднатись до цієї ініціативи  і зробити свій посильний внесок у допомогу цим дітям.

Старт: 1.06.2022 о 18:00

Місце проведення: BANKHOTEL ART CONGRESS HALL

Ціна квитка: 1000 грн — дорослий, 500 грн — дитячий.

Окрім цього, на кожного  учасника благодійного івенту чекає приємна несподіванка від організаторів  - особливий ПОДАРУНОК!

Пам'ятаймо: скільки в людині доброти – стільки в ній і життя!

 (бронювання квитків за телефоном +38 068 297 50 10)

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news