logo
01/06
31/05
2 ...

У Львові визначили переможців конкурсу юних винахідників «Стартап Батяри»

25-05-2022 21:09941

У Львові визначили переможців конкурсу юних винахідників «Стартап Батяри»
Фото: пресслужба ЛОВА

У Музеї науки та інновацій відбувся фінал конкурсу юних розробників «Стартап Батяри».

Департамент освіти та науки ЛОВА у межах укладеного з ГО «Техстартап скул» меморандуму долучився до проведення конкурсу, інформує пресслужба ОВА.

14 команд, сформованих школярами та студентами вищих професійних училищ\коледжів, презентували свої стартапи, ідеї та проєкти в офлайн та онлайн форматі. Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, вразивши журі креативністю мислення.

Так, серед розробок є додаток для замовлення товарів з магазинів, розташованих поруч, навчальний шкільний робот, аграрний проєкт з амбітною задачею розв’язати проблему голоду, комп’ютерні ігри, мобільний квест-майданчик, додаток для обліку товару, платформа для віртуальних подорожей Черніговом та онлайн екскурсій видатними історичними місцями, пристрій для захисту очей від шкідливого випромінювання.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце: проєкт «Рушій» (сайт, у якому зібрано все - від вибору професії до отримання першої справжньої роботи). Автори: Настя Забродська, Кіра Ямпольська, Роман Тишнюк.

2 місце: проєкт «Lazy Butter» (креативний варіант продажу\сервірування масла). Автори: Оксана Повх,  Кароліна Клонцак, Вікторія Яніцька.

3 місце: проєкт «Golden sweets for dogs» (корисні солодощі для собак). Автори: Віра Чайковська, Марта Кучерява.

Відзнака від журі - проєкт «Objective H.A.S.T.E» (комп‘ютерна гра в жанрі жахів). Автор -Дмитро Симовоник.

«Майбутнє країна має тоді, коли в неї є інновації. Завдяки таким як ви Україна стане успішною й буде прикладом для інших. Ви вже стали  прикладом для багатьох своїх друзів. Я переконаний, що конкурс «Старап Батяри» стане стартом для реалізації ваших мрій і планів», - привітав переможців директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Leopolis.news