У Львові визначили переможців конкурсу юних винахідників «Стартап Батяри»

http://leopolis.news/post/64718/u-lvovi-vyznachyly-peremojciv-konkursu-yunyh-vynahidnykiv-startap-batyary

25/05/2022

Департамент освіти та науки ЛОВА у межах укладеного з ГО «Техстартап скул» меморандуму долучився до проведення конкурсу, інформує пресслужба ОВА.

14 команд, сформованих школярами та студентами вищих професійних училищ\коледжів, презентували свої стартапи, ідеї та проєкти в офлайн та онлайн форматі. Усі учасники продемонстрували високий рівень підготовки, вразивши журі креативністю мислення.

Так, серед розробок є додаток для замовлення товарів з магазинів, розташованих поруч, навчальний шкільний робот, аграрний проєкт з амбітною задачею розв’язати проблему голоду, комп’ютерні ігри, мобільний квест-майданчик, додаток для обліку товару, платформа для віртуальних подорожей Черніговом та онлайн екскурсій видатними історичними місцями, пристрій для захисту очей від шкідливого випромінювання.

Переможцями конкурсу стали:

1 місце: проєкт «Рушій» (сайт, у якому зібрано все - від вибору професії до отримання першої справжньої роботи). Автори: Настя Забродська, Кіра Ямпольська, Роман Тишнюк.

2 місце: проєкт «Lazy Butter» (креативний варіант продажу\сервірування масла). Автори: Оксана Повх,  Кароліна Клонцак, Вікторія Яніцька.

3 місце: проєкт «Golden sweets for dogs» (корисні солодощі для собак). Автори: Віра Чайковська, Марта Кучерява.

Відзнака від журі - проєкт «Objective H.A.S.T.E» (комп‘ютерна гра в жанрі жахів). Автор -Дмитро Симовоник.

«Майбутнє країна має тоді, коли в неї є інновації. Завдяки таким як ви Україна стане успішною й буде прикладом для інших. Ви вже стали  прикладом для багатьох своїх друзів. Я переконаний, що конкурс «Старап Батяри» стане стартом для реалізації ваших мрій і планів», - привітав переможців директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

Leopolis.news