logo
31/05
30/05
29/05
2 ...

Кредобанк увійшов у ТОП-5 «воєнного» рейтингу стійкості банків

26-05-2022 17:12696

Кредобанк увійшов у ТОП-5 «воєнного» рейтингу стійкості банків
Фото: kredobank.com.ua

Кредобанк увійшов до п’ятірки лідерів першого «воєнного» рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» та піднявся на одну позицію у ренкінгу банків за показником лояльності вкладників.

 

У цьогорічному щоквартальному рейтингу стійкості за 1 квартал 2022 року взяли участь 34 фінустанови, яким фізичні особи довірили свої заощадження на суму понад 1 мільярд гривень, інформує пресслужба банку.

«Наша позиція у «воєнному» рейтингу стійкості банків свідчить про високий рівень довіри клієнтів до Кредобанку. Аналізуючи попередні роки, від початку військової агресії росії проти України, ми підготували стратегію дій на випадок війни й завдяки цьому за перші чотири місяці 2022 року обсяг коштів фізичних осіб у національній валюті в Кредобанку зріс на 8%, а загальна сума вкладів населення станом на кінець квітня 2022 року склала майже 2 мільярди гривень. Кредобанк має підтримку високої ліквідності та можливу в цей час тісну співпрацю з нашими клієнтами.», – говорить перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Войцєх Тарасюк.

На початку травня 2022 року банк увійшов до десятки лідерів за кількістю вкладів населення сумою 400-600 тисяч гривень.

У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію у номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».

За підсумками 9 місяців 2021 року Кредобанк  посів другу сходинку в рейтингу надійності банківських депозитів від рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг", де враховувалися капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.