logo
08/08
06/08
05/08
04/08
03/08
02/08
2 ...

Львівській філармонії на благодійному ярмарку вдалось зібрати майже 150 тис. грн для захисників

13-06-2022 17:01638

Львівській філармонії на благодійному ярмарку вдалось зібрати майже 150 тис. грн для захисників
Фото: організаторів

У Львові відбувся благодійний ярмарок, який організував колектив Львівської філармонії та філармонійного оркестру INSO-Lviv.

Про це повідомляють організатори.

До музикантів доєднались львівські ресторації, кав'ярні, кондитерські, митці та крафтові майстерні, повідомили організатори.

«Ми не очікували такої кількості і активності серед відвідувачів. Ярмарок відвідали люди з усієї України. Діти несли заощадження, аби пожертвувати їх нашим захисникам. І дорослі і малеча з радістю слухали музику, писали листи захисникам, завдяки яким ми маємо можливість зустрічатись. Ми вдячні кожному, хто долучився до ярмарку солодощами, випічкою, сувенірами і майстерками, кожному, хто з нашої імпровізованої сцени творив музику, зокрема Львівській національній академічній чоловічій хоровій капелі «Дударик», Духовій капелі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, піаністам Оксані Рапіті та Мирославу Драгану та Джаз-бенду «Авангард», адже завдяки цій синергії добра нам вдалось зібрати 143 716 гривень. Усі кошти будуть передані воїнам, які боронять нашу з вами незалежність», — кажуть у філармонії.

На цьому заході також мала виступити Ніно Катамадзе, однак потяг Ніно через тривоги спізнився, тож артистка не встигла на ярмарок. Але її концерт відбудеться 17 червня у філармонії разом з INSO-Lviv та Ніколозом Рачвелі.
Детальніша інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/nino-katamadze/
Всі кошти з продажу квитків будуть скеровані на допомогу ЗСУ.

До слова, ярмарок лиш частина благодійного збору. Весь наступний тиждень на сторінці оркестру INSO-Lviv триватиме онлайн аукціон з найрізноманітнішими лотами: від зіркових зустрічей до автентичних вишиванок і ексклюзивних картин.
Дізнатись більше про лоти та зробити власну ставку можна за посиланням: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=455426359917570&id=100063506296349

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news