logo
07/08
06/08
2 ...

Школам Львівщини дали рекомендації для очного навчання з 1 вересня

14-06-2022 15:47518

Школам Львівщини дали рекомендації для очного навчання з 1 вересня
Фото: ілюстративне

Департамент освіти і науки Львівської ОВА підготував низку рекомендацій, щоб діти змогли 1 вересня повернутися за парти та здобувати якісну освіту, а навчальний процес був безпечним як для учнів, так і для педагогічних працівників.

 

Йдеться як про безпеку під час повітряних тривог, так і про загальну безпеку освітнього процесу, інформує пресслужба ЛОВА.

Відповідного листа надіслали в органи управління освіти територіальних громад області.

Зокрема, рекомендовано переобладнати закриті школи, народні доми, бібліотеки, приватні будинки, у яких ніхто не проживає, для проживання українців, що потерпіли від московської агресії і стали ВПО та зараз тимчасово проживають у закладах освіти.

Обрати для кожного закладу форму навчання, з огляду на наявність укриття:

- Якщо у школі є належне укриття й усі учні та педколектив можуть поміститися в це укриття, тоді обирається очна форма навчання.

- Якщо у школі  є укриття, у якому поміщається половина учнів школи, тоді рекомендовано змішане навчання за принципом – чергування очного та дистанційного навчання.

- Якщо поруч зі школою є укриття у державній, комунальній, громадській, чи приватній будівлі, тоді можна, погодившись використання цього укриття з власником, розпочинати очне чи змішане навчання залежно від розмірів приміщень та кількості учасників освітнього процесу.

- Якщо ні у школі, ні поруч немає укриття і нема можливості створити найпростіше укриття, тоді рекомендовано розглянути наступні можливості: підвозити учнів 1-4 та 10 - 11 класів до школи з укриттям, щоб проводити очне навчання в іншу зміну. 

Переглянути усі рекомендації можна за покликанням: https://bit.ly/3b1hdaD

Зазначимо, що на Львівщині зараз працює 1117 закладів загальної середньої освіти, в яких навчається понад 280 тис. школярів, в тому числі 1341 дитина з-поміж ВПО.

 

Leopolis.news