logo
07/08
06/08
2 ...

Переселенців у Львові безкоштовно навчатимуть професії столяра

15-06-2022 13:02666

Переселенців у Львові безкоштовно навчатимуть професії столяра
Фото: ЛМР

В одному з львівських училищ для внутрішньо переміщених українців відкрили навчальні курси для отримання часткових кваліфікацій із професії «столяр». Переселенці мають можливість безкоштовно навчитись новій спеціальності, а опісля – працевлаштуватись.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

На базі Міжрегіонального навчально-практичного центру інноваційних будівельно-реставраційних і деревообробних технологій, що діє у Львівському вищому професійному художньому училищі, стартували курси з освоєння професії «столяр». Курси спрямовані на швидке та змістовне оволодіння базовими навиками та частковими кваліфікаціями (2 та 3 розрядів) з цієї професії. Після успішного завершення навчання учасники курсу отримають сертифікати відповідного зразка, а також – пропозиції працевлаштування.

Зазначимо, що такі курси організовуються за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області, підтримки департаменту освіти та науки ЛОДА, департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news