logo
03/10
02/10
30/09
29/09
28/09
26/09
25/09
24/09
23/09
22/09
2 ...

Зеленський розповів, чому досі не звільнив Баканова

28-06-2022 08:181041

Зеленський розповів, чому досі не звільнив Баканова
Фото: dsnews.ua

Зміна керівництва Служби безпеки України та будь-якого іншого правоохоронного органу в державі залежить від результатів їх інспекції.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, пише «Інтерфакс».

«Що стосується керівника Служби безпеки України: по-перше, якби я захотів його звільнити, я вже його звільнив би, а по-друге, у нас відбувається інспекція всіх правоохоронних органів зараз. Саме через те, що 24 лютого відбулося повномасштабне вторгнення РФ на нашу землю», - заявив Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу із президентом Молдови Майєю Санду в Києві.

Як зазначив глава держави, «деякі представники тих чи інших правоохоронних органів кудись поділися, замість того, щоб бути на місці та захищати свою державу і народ».

«З різних причин. Усі ці причини – я їжджу областями і сам слухаю доповіді особисто. І тому зміна керівництва будь-якого правоохоронного органу, наголошую, будь-кого, залежить тільки від цього. Чим я й займаюся», - сказав він.

Зеленський також додав, що повністю підтримує реформу СБУ.

«Закон щодо реформи був проголосований у першому читанні. Щоправда, це було до війни. Війна вносить корективи. Ми продовжуватимемо (реформу – ІФ) на шляху до ЄС. Але я ще раз наголошую, ми проводимо реформи для себе, а не для Європейського Союзу», - зазначив президент.

«Реформ багато, планів багато. Думаю, навіть війна не зупинить нас від важливих кроків», – резюмував він.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news