logo
19/08
18/08
17/08
16/08
2 ...

За останні кілька днів росія випустила по Україні понад 130 ракет – Залужний

28-06-2022 15:39372

За останні кілька днів росія випустила по Україні понад 130 ракет – Залужний
Фото: Укрінформ

Упродовж останніх кількох днів росія завдавала масованих ракетних ударів по території України – загалом рашисти випустили по Україні 131 ракету.

Про це повідомив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

«Так, 4 дні тому ним із різних платформ базування було випущено 53 крилатих ракети, 3 дні тому - 26 ракет, 2 дні тому - майже 40, за минулу добу - 12. На превеликий жаль, прицільний ракетний обстріл торговельного центру у Кременчуці забрав життя і призвів до травмування мирних мешканців», - заявив Валерій Залужний.  

Головнокомандувач ЗСУ розповів, що наразі район активних бойових дій починається на півночі Харківської області та закінчується на лівому березі Дніпра у районі населеного пункту Василівка.

Найбільш інтенсивні бойові дії ведуться на півночі Луганської та Харківської областей: у цьому районі тільки за минулу добу російські війська здійснили 270 артилерійських нальотів, застосувавши 45 тисяч боєприпасів, завдали два ракетні та 32 авіаційні удари.

За словами Залужного, «ситуація дуже складна, але контрольована».

«На нашій землі триває запекла боротьба, масштабів якої світ не бачив із часів Другої світової. Ми не маємо права перекласти цю війну на наших дітей. Ворога потрібно знищити тут і зараз, інакше він не зупиниться. І ми це можемо зробити. Наші люди готові ціною власних життів захистити свою державу і своїх дітей, але нам потрібно більше зброї і боєприпасів», — сказав він у розмові з Головою об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі та Начальником Штабу оборони Великої Британії Тоні Радакіном.

Підготувала Анастасія Андрійчук,   Leopolis.news