logo
18/08
17/08
16/08
2 ...

На Львівщині спіймали ще одного російського диверсанта (ФОТО)

29-06-2022 13:35521

На Львівщині спіймали ще одного російського диверсанта (ФОТО)
Фото: СБУ

СБУ викрила ще одного прихильника «русского мира» на Львівщинівів проросійську діяльність, здійснював антиукраїнську пропаганду та планував ймовірну диверсію.

 

Як інформує управління СБ України у Львівській області, проросійськи налаштований мешканець Львівщини проводив акції на підтримку агресії рф, використовував комуністичну символіку, поширював інформацію, що він перебуває в окупації українською владою та нівелював значення українських героїв.  

Така протиправна діяльність вказувала на можливе вчинення й ряду інших антиукраїнських провокацій та диверсій в регіоні. 

Під час проведення обшуків в зловмисника правоохоронці вилучили антиукраїнські листівки, символіку країни-агресора та пропагандистську літературу в підтримку російської ідеї, незареєстровану вогнепальну зброю та патрони до неї, холодну зброю, кілька пляшок з коктейлем Молотова, а також зразки форми правоохоронних органів України, яку, ймовірно, чоловік планував використати для вчинення диверсії.   

За вказане розповсюдження руйнівних наративів російської пропаганди зловмиснику повідомлено про підозру за ст.436-1 (поширення комуністичної символіки) та ч.1 ст.263 КК України (незаконне поводження зі зброєю).  Готуються матеріали для обрання запобіжного заходу. 

Заходи із викриття проводили оперативники Червоноградського РВ СБУ у Львівській області спільно з слідчими Червоноградського РВП ГУНП  у Львівській області Поліція Львівської області за процесуального керівництва Червоноградської окружної прокуратури. 

СБУ нагадує, що дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, на захоплення державної влади, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, колабораційну діяльність, виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України - караються згідно статей Кримінального кодексу України. 

Leopolis.news