logo
18/08
17/08
2 ...

Як вибрати потужний сервер для бізнесу у 2022 році?

29-06-2022 16:42312

Як вибрати потужний сервер для бізнесу у 2022 році?

Будь-який підприємець знає, що технічне забезпечення має велику роль у якісній роботі бізнесу. Зокрема рано чи пізно може виникнути питання про придбання власного сервера. Краще подбати про це ще на тому етапі, коли компанія відносно невелика, щоб надалі не виникло труднощів при перенесенні даних. Великий вибір серверів представлено на сайті https://artline.ua/catalog/servery-artline. Тут можна знайти модель, що повністю відповідає потребам.

Що потрібно знати для вибору сервера

Сервер є унікальним пристроєм, який на перший погляд може нагадувати звичайний комп'ютер, але насправді ж не має з ним зовсім нічого спільного. Особливості такого пристрою: 

  • працює на основі власного програмного забезпечення із розширеним функціоналом;
  • орієнтований те що, щоб ним могла безпроблемно користуватися ціла група людей, а чи не одна людина;
  • може взаємодіяти з віртуальною корпоративною мережею, що полегшує роботу всередині компанії.

По суті, сервер є велике файлове сховище, яке дозволяє забезпечити збереження будь-яких даних (фотографії, відео, офісні документи та багато іншого). При цьому інформація зберігається виключно всередині сервера, тобто доступ до неї не зможуть отримати сторонні, що є дуже важливим для захисту конфіденційності даних.

Сервера можуть бути різних типів (наприклад, найбільшої популярності набули підлогові та стійкові). При виборі варто звертати увагу на те, багато місця займає пристрій, наскільки воно надійне, чи передбачена можливість розширення функціоналу.

Чи може хмарне сховище замінити сервер

Останнім часом популярності набули всілякі хмарні сховища. На перший погляд здається, що це дуже зручне рішення, адже не потрібно витрачати кошти на придбання дорогої та громіздкої апаратури. Але тут не все так просто.

На жаль, незважаючи на всі обіцянки представників різних компаній, хмари не можуть бути гарантією захисту даних. Випадки витоку інформації досить часті, а це неприпустимо для бізнесу, адже втрата інформації може бути критичною. До того ж вони зовсім не є безкоштовними. Передбачена абонентська оплата, яку провайдер може підняти не повідомивши вас про це, що призведе до непередбачених витрат.